NK Karlovac se oprostio od Europe i svoje publike

Sport Nema komentara na NK Karlovac se oprostio od Europe i svoje publike 4

U svojoj oproštajnoj ovosezonskoj prvoligaškoj utakmici pred svojom publikom, nogometaši Karlovca odigrali su neriješeno 1:1 s Istrom 1961.

Poveli su gosti nakon poklona domaće obrane u 34. minuti preko svog najboljeg strijelca Asima Šehića, a konačan rezultat postavio je Enes Novinić svojm petim prvenstvenim potkom 50. minuti.

Bunoza u Dinamu?

Nagađanja da bi mladi karlovački stoper mogao završiti u Dinamu potvrdio je i njegov trener Igor Pamić. Prisjetio se da ga je jedva nagovorio da dođe, igrao je na lijevom boku, a u dresu Karlovca stekao je punu nogometnu afirmaciju na mjestu stopera i došao do dresa mlade reprezentacije BiH.

Ušao je Pamić u susret bez nekolicine standardnih igrača, ozljede su spriječile Bunozu i djelomično Lajtmana, a iz taktičkih razloga izostali su Kovačević i ispočetka Novinić. Iako se tijekom cijelog susreta vodila borba na sredini terena, Karlovac je u odnosu na prethodne utakmice djelovao puno agesivnije i okomitije.

No, kako je primjetio trener Igor Pamić, ovakve utakmice nemoguće je dobiti s dva raspoložena igrača, Vukmanom i Pamićem te pogreškama kakvu je napravila domaća obrana i praktički servirala vodstvo Puljanima.

Strpljivo su gosti čekali svoju priliku iz kontre i polukontre, no osim opisane pogreške nisu je i dočekali. Kako je pred Istrom i dalje grčevita borba za opstanak, učinak žuto-zelenih napadača nije zadovoljio pomoćnog trenera Mladena Praliju.

Desetim nerješenim ishodom u svojoj prvoj prvoligaškoj sezoni nogometaši Igora Pamića učvrstili su se na sjajnom petom mjestu prvenstvene ljestvice te ovisno o raspletu posljednjeg kola, svoju prvoligašku premijeru mogu završiti najmanje na šestom mjestu.

Sezonu za pamćenje okončat će susretom u Maksimiru, a ako im se pruži prilika i novi državni prvak bude imao slab dan, Pamić obećaje – nećemo je propustiti iskoristiti.
Izvor: NK KARLOVAC web