Novinić i Batarelo donijeli prvo gostujuće slavlje

Sport Nema komentara na Novinić i Batarelo donijeli prvo gostujuće slavlje 2

U 11. kolu 1.HNL NK Karlovac je pobijedio NK Zagreb.

Enes Novinić i Ante Batarelo bili su strijelci u pobjedi 2:1, petoj ove sezone, prvoj na gostovanju. Nakon ne baš sjajne predstave s obje strane u prvih pola sata, Karlovac je poveo u 36. minuti. Batarelo je na lijevoj strani proigrao Pilipovića, čiji je centaršut na drugoj stativi dočekao Novinić i postigao gol za vodstvo. Slavlje je trajalo svega nekoliko minuta, kada je nakon greške u karlovačkoj obrani te udarca Dedića i odbijanca od Čejvanovića lopta završila u mreži.
Već sam početak drugog dijela donio je novo vodstvo, strijelac je nakon nespretnosti u domaćoj obrani bio Batarelo. Do kraja utakmice Karlovac je zadržao vodstvo, premda se preko Jerneića i Štefančića prednost mogla i povećati. Inače, u 70. minuti utakmica je nakratko prekinuta s obzirom da je nestalo struje na reflektorima.
Nakon 11 kola Karlovac ima 16 bodova, a naredne subote kraj Korane će gostovati Lokomotiva.
Sastav: Sunara – Kovačević (69. Husić), Karabatić, Čejvanović, Pilipović – Paracki, Batarelo – Štefančić (86. Lajtman), Špišić (72. Primorac), Jerneić – Novinić.
Izvor: NK Karlovac