„Rijeka“ odnijela tri boda iz Karlovca

Sport Nema komentara na „Rijeka“ odnijela tri boda iz Karlovca 5

U narednom 6. kolu „Karlovac“ će iduće subote od 20 sati gostovati kod „Varaždina“.

U prvom dijelu igralo se većinom na sredini terena, uz poluprigode iz daljine, uz napomenu da je „Karlovac“ bio bolji u razdoblju od 20. do 30. minute, uz tri izglednije šanse. Nakon početnog ispitivanja snaga, poluprigoda s obje strane, opasno je zaprijetio Barić u 20. minuti udarcem s nekih 25 metara, no Lisjak je krajnjim naporom loptu izbio u korner.
Samo minutu kasnije nova opasnost, s desne strane puca Špišić nakon proigravanja Kovačevića, ali pokraj gola. U tim trenucima dvoboja bolji je bio domaćin samo tri minute kasnije po lijevoj strani probio je Tičinović, oštro ubacio u kazneni prostor, a ispred Špišića loptu je u korner izbio Budicin. Najveću prigodu „Karlovac“ je imao u 50. minuti. Nakon proigravanja Špišića, sam se pred Lisjakom našao Tičinović, ali je sjajno reagirao gostujući golman i spasio svoju mrežu u stopostotnoj situaciji za domaću momčad. U 68. minuti gosti su poveli. Nakon duže akcije, na desnoj strani lopta je došla do Švrljuge, koji je preciznim udarcem iskosa pogodio gol za vodstvo 0:1. Nije domaća momčad imala sreće u 71. minuti. S desne strane je iz slobodnog udarca ubacio Kovačević, a Paracki je s vrha 16 metara pucao tik uz vratnicu. U završnici opet prijete domaćini, nažalost riječka obrana bila je na mjestu, na čelu s odličnim golmanom Lisjakom, te su bodovi otišli iz Karlovca
Sastav „Karlovca“: Sunara – Barić, Karabatić, Juroš, Pilipović (75. Ottochian) – Paracki, Husić (63. Novinić), Batarelo – Tičinović (67. Štefančić), Špišić, Kovačević.
Izvor:NK Karlovac